Strona główna
O serialu
Bohaterowie
Twórcy
Aktorzy
Spis odcinków
Artykuły
Galeria
Premiera
Wpadki
Cytaty
Ciekawostki
Download
Multimedia
O stronie
Mapa strony
Linki
Kontakt
.
Wpadki
Każdy film zawiera jakieś wpadki lub nie dociągnięcia tak również TAKEN zawiera błędy.


W odcinku "Charlie and Lisa" Lisa rodzi dziecko wieczorem 8 czerwca 1993r, a na monitorze jest data 21 czerwca 93r godz. 15:41
Przy asystolii włącza się alarm mimo że obok wszystkich parametrów liczbowych świeci się ikonka wyłączonych alarmów.
W zależności od ujęć monitor wyświetla zielony komunikat "SpO2 Non Pulsatile" (brak pulsu z pomiaru pulsoksymetrem) mimo że chwile wcześniej było widać prawidłowy pomiar saturacji i pulsu.

Na początku szóstego odcinka "Charlie and Lisa" koc leżący na krześle w ciężarówce raz ma zielony pasek a raz niebieski, położenie koca również się zmienia.

W szóstym odcinku (Charlie and Lisa) w centrali w Ellsworth w stanie Maine kiedy Chet pokazuje system namierzania wymienia miejsca z których otrzymują informacje o obserwacji UFO, w momencie kiedy wymienia Zanzibar kropka na mapie pojawia się w miejscu Madagaskaru czyli pojawia się nie tam gdzie powinna.
Kliknij aby powiększyć

Na początku siódmego odcinka ("Gods equation") kiedy Lisa jedzie samochodem na prawym ramieniu ma tatuaż w kształcie głowy obcego, później w scenie w pokoju z zakładnikami tatuażu już nie ma.

W odcinku "John" kiedy Mary jest w statku obcych w scenie kiedy stoi przed drzwiami do pokoju swojego dziadka Owena i kamera znajduje się za jej plecami widać w górnym prawym rogu kawałek dekoracji.

Drobny błąd montażowy w „Gods Equation” gdzieś pomiędzy 25 a 28 minutą jest kilku sekundowa scenka w której jest pokazany budynek „Departament of Psychology” widać na niej jak Allie wbiega do środka (jest ubrana w czerwony polar) chwile potem w poczekalni rozmawia z Mr. Watson’em, jest już ubrana na zielono i ma inne włosy, wcześniejsza część sceny kiedy biegnie pokazana jest jakieś 20 minut później jak ucieka z boiska i biegnie do budynku w którym jest jej matka.
Pod koniec odcinka "John" kiedy wybucha pick-up widać jak od siły wybuchu odpada maska auta jest ona płaska i niezbyt uszkodzona, kilka minut później Gen. Beers przechodzi obok spalonego samochodu i maska jest powyginana.

Na początku trzeciego odcinka (High Hopes) pokazano przewracający się rower, zależnie od ujęcia na drodze najpierw widać dużo leżących liści a po chwili jest już ich mniej.

W odcinku "Charlie and Lisa" kiedy w szpitalu Lisa rodzi dziecko 8 czerwca 1993r pokazany jest kardiomonitor Hewlett-Packard Viridia 24 (M1205A), HP w 1993 jeszcze nie produkował tego typu kardiomonitorów. http://dexter.nsf.pl/viridia


<<Wstecz
 

Ostatnia aktualizacja: 2006.05.11
© DEXTER
stat4u